Prijavi se Registracija
Call operater
Prodajem

174 pregleda
Stanje: Nije navedeno

Cena 1.00€

Pošalji Poruku

Obajvljeno

pre 2 godine

Autor Oglasa

Uslugabroj1
Dostava: Besplatan dostava
Lokacija: /

Text Oglasa

Prodavac prihvata svu odgovrnost za ovaj predmet oglasavanja. IN predmet broj: 80982

Kompanija Empero line doo je lider u Srbiji u  proizvodnji visokvalitetnih proizvoda od tekstila (jastuka, jorgana, dušeka, 3d korektora). Tokom vremena kompanija je izrasla u kvalitetnog i pouzdanog partnera i na području veleprodaje lako prenosivih masažnih uređaja i zdravstveno terapeutskih podloga. Ono što nas razlikuje od konkurencije je činjenica da mi nudimo celokupna rešenja za kvalitetan san, nudeći mogućnost da na jednom mestu dobijete sve što Vam treba.
Raspisujemo konkurs za radno mesto:
Call operatera
(više izvršilaca)
Mesto zaposlenja: Beograd (centar), Vrčin
Opis posla:
Svakodnevna telefonska komunikacija sa klijentima
Unapređivanje iskustva korisničke podrške, stvaranje zainteresovanih korisnika
Identifikacija i procena potrebe klijenata u cilju njihovog zadovoljstva uslugom
Uslovi za kandidate:
Komunikativnost
Snalažljivost
Izražena energetičnost i entuzijazam
Poželjno prethodno iskustvo u komunikaciji sa ljudima
Nudimo vam:
Prijavu i zagarantovanu mesečnu platu
Redovna primanja
Pozitivno radno okruženje i prijatan poslovni ambijent
Fiksno radno vreme od ponedeljka do petka(vikendi neradni)
Fiksna plata+bonusi
Plaćenu profesionalnu obuku u našim prostorijama
Dugoročnu saradnju, napredovanje i usavršavanje

Vaš CV možete poslati
Na mail: ivan. dautovic@emperoline. com ili
pozovite 064 1001740- Tamara

Pitanja & Odgovori